Son Haberler
Anasayfa / Saç Bakımı / Actiplex

Actiplex

Actiplex saç serumu kapsül saçlar için piyasaya sürülmüş bir ürün. Etkisi hakkında en aşağıdaki belirtilen resmi satış platformuna tıklayabilirsiniz.

Actiplex Saç Serumu Nedir ?

Ürün 15 yeşil ve 15 kırmızı kapsülden oluşmakta. Saçlarınıza etkileri hakkında net bilgileri aşağıda belirtilen resmi web sitesine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

actiplex saç serumu kapsülü

Nasıl Kullanılır ?

Start (yeşil) kapsül kullanımı: Her duş aldığınızda yeşil kapsül’ün ağzını koparın ve avcunuza sıkın. Sonrasında şampuanı da ekleyerek saç ve saç derinize 3-5 dakika masaj yapın. Etkinliği arttırmak için isteğe bağlı olarak durulamadan 2-3 dakika bekleyebilirsiniz.

Stop (kırmızı) kapsül kullanımı: Şampuan ile saçınızı duruladıktan sonra kırmızı kapülün ağzını koparın ve sorunlu saç derinize kapsül içeriği bitene kadar damlatın.

Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

actiplex saç serumu hakkında internetteki araştırmalarımız sonucunda olumsuz bir yoruma rastlanmamıştır. Kullananlar üründen memnun olduklarını netteki forum ve sözlük platformlarına belirtmişlerdir.

Eczane Fiyatı

Ürünün resmi olarak belirlenen satış fiyatı 79 TL’dir.

İçeriği

Start (yeşil) kapsül İçeriği: Biotin, Argan, Kekik, Menekşe, Çörek Otu yağları ile birlikte enzimler

Stop (kırmızı) kapsül içeriği: B5, B7, B3, E, A ve D Vitaminleri ile birlikte Folik asit, Keratin ve B12

Türkiye resmi satış web sitesi: http://www.actiplexturkiye.com

Hakkında Yeliz

9 senedir freelance olarak klinik kategoride amatör diyetisyenim. İnsanlara bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.
x

Check Also

Uraw Mavi Serum Forte

Uraw Mavi Serum Forte

100 ml şişelerde satılan bir ürün. Uraw Mavi Serum Forte Nedir ? ...