Son Haberler
Anasayfa / Vitamin ve Mineraller / Devitale Splus

Devitale Splus

Solüsyon hacmi 500 ml’dir.

Devitale Splus

Ürünün yaratıcısı 1994 yılında Ankara Eczacılık Fakültesi’nden mezun olduktan sonra serbest eczacılık yapan Ecz.Reyhan Aliusta, son 10 yıldır cilt ve cilt hastalıkları ile ilgili bilimsel çalışmalarını alanlarında Bio – genetik, kimyager ve eczacıdan oluşan güçlü bir ekip ile birlikte yapmaktadır.

devitale splus

Nasıl Kullanılır ?

Ürün her yaş grubunda kullanılabilen sıvı takviye edici gıda statüsündedir. Bu takviye geçmemekle birlikte, kullanılması gereken dozu aşmamak önem arz eder. Hamilelik ve emzirme dönemi için yan etkiler gözlenmese de doktorunuza danışmanız önerilmektedir. Yetişkinlerde günlük doz olan 30 ml, sabah ve akşam olmak üzere gıda tüketiminden önce 15 ml, 200 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Tavsiye Edilen Kullanım Ölçeği

50 – 75 Kg Arası – Sabah / Akşam – 15 cc

75 – 90 Kg Arası – Sabah / Akşam – 20 cc

90 Kg Üstü – Sabah / Akşam – 25 cc

Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Devitale Splus kullananlar tarafından internet üzerindeki yorum ve sözlük web sitelerinde olumsuz bir kullanıcı yorumuna henüz rastlanmamıştır.

Eczane Fiyatı

Satış fiyatı 250 TL.

İçeriği

Devitale Splus doğada gıda BT vitamini olarak bilinen L-Karnitin içerir. L-Karnitin et ve diğer hayvansal gıdalarda bulunan ve vücudun kas, kalp, beyin ve sperm hücrelerinde saklanan bir vitamindir. Vitamin C içerir. Barındırdığı Akasya Gamı, polimerik yapıdadır.

Hakkında Yeliz

9 senedir freelance olarak klinik kategoride amatör diyetisyenim. İnsanlara bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.
x

Check Also

nurokan

Nurokan

Ürün şurup şeklindedir. 100 ml hacmindedir. Nurokan Nedir ? Kekik ekstratlı takviye ...