Son Haberler
Anasayfa / Vitamin ve Mineraller / New Essentials C Vitamini Serum

New Essentials C Vitamini Serum

New Essentials C Vitamini Serum bir vitamindir. Takviye edici gıda statüsündedir. Ultra Glow C Vitamini Serum 30 ml hacminde.Tüm cilt tipleri için uygun olduğu resmi satıcısı tarafından iddia edilmekte.

New Essentials C Vitamini Serum Nedir ?

%99 c vitamini türevi ve hyaluronik asit ila esansiyel yağ asitleri içeren  bir yağ çözeltisi, Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş %99 ascorbyl tetraisopalmitate kullanılır. Düzensiz doku, eşit olmayan cilt tonu ve ince çizgiler ve kırışıklıklarda kullanılabilindiği resmi satış web sitesinde iddia ediliyor. Sülfat, ftalat ve paraben kullanılmamış.

.

New Essentials C Vitamini Serum

Nasıl Kullanılır ?

Temizlenmiş yüzünüzün her iki tarafına cilt yapınıza göre 1 ila 3 doz arası (Parmak ucuna veya cildinize bir bezelye tanesi kadar) uygulayın. Boynunuz için de bir doz uygulayın. Yüzünüzün alt kısmından başlayarak dairesel hareketlerle uygulayın. Krem veya makyaj uygulamasından önce biraz bekleyin. 3 yaş altı çocuk kullanımı için uygun değildir. Göz içi ile direk temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile durulayınız. Yutmayınız. Cildin alerjik reaksiyon göstereceğini bildiğiniz bir hammadde içerikte var ise kullanımı durdurunuz.

Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

New Essentials C Vitamini Serum için internette yaptığımız araştırmalarda ürün için olumsuz bir yoruma rastlanmamıştır.

Fiyatı

44,90 TL ücrete satılıyor.

İçeriği

Aqua, panthenol, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, hyaluronic acid, ascorbyl tetraisopalmitate, ethyhexylglycerin, polysorbate,

Hakkında Yeliz

9 senedir freelance olarak klinik kategoride amatör diyetisyenim. İnsanlara bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.
x

Check Also

nurokan

Nurokan

Ürün şurup şeklindedir. 100 ml hacmindedir. Nurokan Nedir ? Kekik ekstratlı takviye ...