ice therapy tüy dökücü

Ice Therapy Tüy Dökücü

Ice Therapy, tüyler için çıkmış bir ürün.

Ice Therapy Tüy Dökücü Nedir ?

250 ml’dir. . Buz terapisi olarakta adlandırılmıştır.

web

Nasıl Kullanılır ?

Kullanacağınız bölgeye sürüp yayın. Bol miktarda sürün. 5 dakika bekledikten sonra spatula yardımı ile küçük bir alanı temizleyin. Eğer henüz etkisi tam yoksa 5 dakika daha bekleyip tekrar tüm bölgeyi spatula ile temizleyin. En son bütün işlemler bitince su ile bölgeyi temizleyip durulayın.

3 ila 6 seans kullanılıması önerilmekte. Tam etki görmek için tüyleri yumuşak olanlar 3 seans, sert olanlar ise 6 seans kullanması gerkmekte şeklinde yazıyor satıcı firma web siteleri. 3 seans için 1-2 kutu, 6 seans için 3-4 kutu kullanılması gerekiyormuş denilene göre.

 

Öncelikle jel krem aşağıda yazan bölgelerde uygulanabiliyormuş.

  1. Göbek Bölgesinde,
  2. Sırt ve Omuzlar
  3. İstenmeyen Sakal Bölgeleri
  4. Kulak ve Ensedeki Tüylenmeler
  5. Koltuk Altı ve Bacaklar
  6. Kollar ve Genital Bölge

ice therapy tüy dökücü

Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Ice Therapy Tüy Dökücü kullananlar kullanıcı yorumları hakkında resmi web sitesinde herhangi bir yoruma rastlamadık. Önümüzdeki haftalarda ürün yaygınlaştığında, kadın forumlarında, sözlüklerde yada sosyal medya platformlarında yorumlara rastlayabilirsiniz.

Eczane Fiyatı

1 adet satış fiyatı 79 TL + KARGO olarak belirlenmiş azaltıcı dökücü.

İçeriği

Aqua, potasyum thioglycolate, ctaryl alcohol, ceteareth-20, glyceryl stearate, glycerin, urea, polysorbate-20, esans, menthol, sodium hydroxide, allantoin, argan spinosa kernel oil, tocopheryl acetate.