Collagen Forte Tablet

95,00

NASIL SİPARİŞ VERİRİM ?

COLLAGEN FORTE ürününü ” RESMİ SATIŞ YERİ “ olan buradan, hologramlı ve bandrollü olarak satın almak için aşağıdaki “ADET SEÇ” yazan yerin altındaki “bir seçim yap” olan kısma tıklayınız. İstediğiniz adeti seçerek “SEPETE EKLE” düğmesine bastığınızda, açılan sayfadaki “ÖDEME SAYFASINA GİT” yazan yere tıklayınız. Çıkan sayfada bilgilerinizi doldurup siparişinizi tamamlayınız.

Collagen Forte Nedir ?

Ürün bir takviye edici gıdadır. Kutu içinde 1300 mg hacminde 90 adet tablet bulunmaktadır. Cilt ve saç için kullanıma uygundur.

Nasıl Kullanılır ?

Günde 3 kez kullanım önerilmektedir. Sabah öğlen ve akşam şeklinde günde 3 kez tüketilebilir. Bir seferde ister 1 adet, ister 2 adet kullanıma uygundur. Collagen Forte sentetik maddeler içermez. Tam etki görmek isteyenler toplamda 3 aylık kullanım yapabilir.

Kullanım Dozajları

30 Yaş Altı İçin: 1 Kutu

30 – 40 Yaş Arası İçin: 2 Kutu

40 – 55 Yaş Arası İçin: 3 Kutu

55 Üstü Yaş İçin: 4 Kutu

kullanılması önerilmektedir.

İçeriği

Tip-1 ve tip 3 kolajen içeren üründe hidrolize kolajen (1500 mg), çinko (çinko oksit, 10 mg), selenyum (sodyum selenit, 55. mg) ve c vitamini (l-askorbik asit, 80 mg), yağ asitlerinin magnezyum tuzları (topraklanmayı önleyici), mikro kristallin selüloz (hacim arttırıcı) bulunuyor.

Temizle
Stok kodu: SE06 Kategoriler: ,
Shopping Cart