Fitball Cla Seti

68,00

Firmamız Fitballs cla ürünü Türkiye resmi satış bayisidir. Ürünler hologramlı ve bandrollüdür.

Fitballs Cla Kullanımı

Ürün kapsül ve çaydan oluşmaktadır. Fitballs cla Kutusunda 30 kapsül ve poşetinde ise 15 adet çay bulunur. Kapsül günde 2 kez tok karnına sabah ve akşam kullanılır. Çay ise günde bir kez gün içerisinde akşam yemeklerinde yarım saat önce kullanılabilir. Her ikiside 15 günlük kullanımdır. Çay kullanım şekli ise 1 bardak sıcak su içinde yaklaşık 7 dakika bekletilip demlendikten sonra kullanılabilir.

Stokta Kalan Son 4 Ürün

Temizle
Stok kodu: SE47 Kategoriler:

Fİtball Cla İçeriği

Çay içerisinde: Roybos yaprağı, tarçın kabuğu, yeşil çay yaprağı, mısır püskülü, kiraz meyve sapı, biberiye yaprağı ve mate yaprağı bulunmaktadır.

Kapsülün hacmi 1000 mg’dır.

Fitballs cla kesinlikle herhangi bir kimyasal madde içermez. Bitkisel gıda takviyesidir. Siparişleriniz 1-2 gün içerisinde istediğiniz yere yurtiçi kargo güvencesiyle ulaşır. Ödemelerinizi ister nakit ister kart ile yapabilirsiniz. Tüm ödemeler kapıda yapılmaktadır.

Ürünü ister adrese isterseniz yurtiçi kargo şubesine yollatabilirsiniz. Yurtiçi kargo şubesine istediğiniz paketler oraya ulaşınca sizlere telefon açılarak bilgilendirilir. 100 TL üzeri yaptığınız tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. Kart ile ödeyeceğiniz siparişler için kargo görevlisi slip makinası ile adresinize gelmektedir. Aynı şekilde kargo şubesine gönderilen siparişlerinizin ödemesi ise aynı şekilde şubede yapılır. Tüm kargo hareketleri cep telefonunuza gelen sms ile bilgilendirilir.

ürün