Ice Therapy

79,00

İce therapy jel vücudunuzdaki tüm bölgelere rahatlıkla uygulanabilir. Vücuttaki fazla tüy ve kıllara uygulayabilirsiniz. Ünisex bir üründür. Hacmi: 250 ml.

İçeriği

Aqua, potasyum thioglycolate, ctaryl alcohol, ceteareth-20, glyceryl stearate, glycerin, urea, polysorbate-20, esans, menthol, sodium hydroxide, allantoin, argan spinosa kernel oil, tocopheryl acetate.

Kullanıldığı bölgeler

Göbek Bölgesinde,
Sırt ve Omuzlar
İstenmeyen Sakal Bölgeleri
Kulak ve Ensedeki Tüylenmeler
Koltuk Altı ve Bacaklar
Kollar ve Genital Bölge

Kullanımı

İce therapy krem uygulandığında, bölge -3 dereceye kadar soğurmaktadır. Soğuma işlemi yaklaşık 200-300 saniye kadar sürmektedir. Özel bölgelerinizde rahatlıkla kullanabiirsiniz. Kesinlikle ciltte bir tahriş yaratmaz.

Şimde isterseniz ürünün nasıl kullanılacağından biraz bahsedelim. Önce kullanmayu düşündüğünüz bölgeyi su ile temizleyip kuru bir bezle kurulayın. Soonra kulanacağınız yere bir miktar sıkarak iyice yedirene kadar masaj yapın. 5 dakika kadar bekledikten sonra spatula ile yeri temizleyin. Dökülme işlemi olmaz ise bir 5 dakika daha bekleyip tekrar spatulayu aynı şekilde kullanın.

Temizle
Stok kodu: SE04 Kategoriler:

Bir diğer adı buz epilasyonudur. Kıldaki sertliğe göre 3 yada 6 seans kullanılabilir. 3 seans bir kullanım 1-2 kutuya eş gelmekte, 6 seans ise 3-4 kutu ice therapy kullanımı kadar sürmektedir. Lazer epilasyona alternatif olarak piyasaya sürülmüş bir jeldir.

ürün