Medikil Bentonit

42,00

Firmamız ürünün resmi satıcısıdır. Ürün 1 Litre hacmindedir.

Medikil Bentonit Nasıl Kullanılır ?

Ürün sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden yaklaşık 1 saat kadar önce veya yemeklerden 2 saat kadar sonra günde 2 kez kullanılabilir. 2 defa 60 ml (yani 5 çorba kaşığı) alınması gün içerisinde uygundur. Bentonit kili, hem ağız yoluyla oral olarak hem de cilde sürülerek kullanılabilir.

İçildiğinde vücuttaki zararlı patojenlere bağlanarak bu zararlı maddelerin vücuttan atılımasına yardımcı olabilir. Aynı zamanda yine içildiğinde vücuda mineral takviyesi yapabilir. Ciltte ise cilt maskesi, kil lapası, kil banyosu, saç maskesi ve diş macunu şeklinde de kullanılabilen medikil bentonit, bu şekilde kullanıldığında da deri üzerindeki ve ağız içindeki toksinlere bağlanarak bölgenin temizlenmesine yardımcı olabilir.

Temizle
Stok kodu: SE63 Kategoriler:

Bentonit Kili İçeriğinde Neler Var

Ürün olarak bir tür volkanik kildir. İçeriğinde elektromanyetik negatif yük bulunmaktadır. Bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutup vücut dışına atmaya yardımcı olabilir.

Solunan havada, tüketilen gıdalarda ağır metal toksinleri olarak bilinen civa, kadmiyum, benzen, kurşun gibi maddeler malesef günümüz şartlarında bulunabiliyor. Metabolizmaya karışan bu tür toksinler insan vücudunda  çeşitli rahatsızlıklara sebep olabiliyor. Aynı şekilde endüstriyel gıdalardaki genetiği farklı hale getirilmiş olan organizmalar, yani halkın bildiği şekilde GDO’lar, üretimde kullanılan tarım ilaçları ve yapay şekerler de vücutta birikerek toksik maddeye dönüşebilmekte.

Vücutta biriken bu toksikler sindirim sisteminden cilt sorunlarına, depresyondan bir çok rahatsızlığa malesef neden olmakta. Medikil bentonit ürünü işte tam burada devreye giriyor. Bentonit kili, içeriğindeki elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri güçlü bir şekilde tutarak vücut dışına atmaya yardımcı olabilir.

 

ürün

Shopping Cart