nundo beta glucan

Beta Glucan

Son zamanlarda tüm dünya’da boy gösteren korona virüs yüzünden insanlar doğal olarak bağışıklık güçlendirici vitamin ve minerallere ve dezenfektan ürünlerine rağbet göstermekte.

Beta Glucan Nedir ?

Nondo firması beta glucan isimli vitamini 2020 Mart ayında piyasaya sürmüştür. Bağışıklı konusunda vücudun direncinin güçlenmesine karşı yardımcı olan üründür. 1 kutusundaki kapsül sayısı 30 adettir. Ürünün aynı zamanda 1 kutu içerisinde 60 kapsül olan versiyonu da satışta görünüyor.

Ürünün resmi web sitesinde bağışıklık sistemi hücresi olan akyuvarlar yani beyaz kan hücrelerini aktif ettiği iddia ediliyor.

nundo beta glucan

Satış sadece marka sahipleri tarafından internette satılıp aynı zamanda Türkiye’nin seçkin eczanelerinde yerini aldığı söyleniyor.

Nasıl Kullanılır ?

Yetişkinler için günde 2 kez yemeklerle birlikte bol su ile tüketilmelidir.

Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Kullananlar tarafından internet üzerinde yan etki konusunda herhangi bir şikayete rastlanmamıştır. Kullanıcı yorumları ve kullananların fikir ve görüşleri hakkında internet üzerinden olumsuz bir yazıya rastlanmamıştır.

Eczane Fiyatı

Ürünün resmi web sitesindeki fiyatı 79 TL’dir.

İçeriği

200 mg beta glucan, 200 mg black cumin, 200 mg ginger, 200 mg pelargonium, 200 mg reisi mushroom, 200 mg l-ascorbic acid.